BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

The Infant Cycle - Playout

Turime reikalą su Kanados garso projektuotoju, pasivadinusiu ,,The Infant Cycle“. Toliau pateikiamos kelios abstrakčios kaip ir pats leidinys mintys apie įraše girdimą garsą.

Diską sudaro du eksperimentinio braižo abstraktūs gabalai, kurie sukurpti naudojant vinilą, skustuvo geležtę ir pan. Žodžiu, ,,instrumentai“ atrodo neįprastai ir keistai, o garsas, kaip dažniausiai nutinka, toli gražu neprimena chaotiško priemonių laužymo/trankymo/pjaustymo, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Reikalą turime su gana organišku ir labai abstrakčiu garsų žaismu. Garso estetika, pateikimas šiek tiek nori nenori primena Aube‘s eksperimentus su įvairiais materiniais kietaisiais ir ne tik garso šaltiniais, tačiau kita vertus, kompoziciniu požiūriu kūrinių struktūra skiriasi ryškiau. ,,Playout“ trūksta nuoseklaus vystymosi, ,,išplaukimo“, transo jausmo, kurį sukelia, tarkim, haliucinogeniniai Aube‘s darbai. Čia struktūra ne itin intriguoja, kartais viskas atrodo pernelyg lėkšta. Autorius viso darbo metu manipuliuoja vinilo sukeliamu traškesiu, kartais jį įvelka į monotoniško ritmo rūbą, antroje disko dalyje leidžia labiau pasireikšti sausam, trapiam, subtiliam bytui (jei jį galima taip vadinti), kurį lydi įvairūs atmosferiniai ,,debesėliai“ antram plane, tiesa, gilumo, atmosferikos ypatingos jie taip pat nesukelia.

Reziumuojant šį darbą, reiktų pasikartoti, jog tai grynai eksperimentinės pakraipos garso projektavimo/modeliavimo albumas – nieko šiurkštaus, purvino ar pernelyg grėsmingo. Minimalizmas, tačiau mano akimis, jam šiek tiek trūksta ir minimalizmui būdingo ,,klykiančios materijos efekto“, atmosferikos, ypatingo garso ,,gyslos“. Na, gal dar užaugs šis darbas su keliais perklausimais, kas žino.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (7) | “The Infant Cycle - Playout”

 1.   tarka rašo:

  garso projektuotojas?.. mjo… graziai issireiksta sakyciau apie triuksmo (anti)kureja.

 2.   haidrichas rašo:

  Kolega, teigiu, jog tai anei noise, anei power electronics. Tai viso labo experimental/abstract/ambient electronics. Tad jokio triuksmo.

 3.   tarka rašo:

  bet ir jokios muzikos

 4.   toys for toddlers rašo:

  Aw, this was a really majestic post. In theory I’d approximating near write resembling this too - taking time and real effort on the way to make a grand piece… but what can I say… I procrastinate alot with never seem in the direction of get anything done

 5.   gaming addiction rašo:

  I believe poor for every of the weak souls available who never take Christ Christ

 6.   carpets rašo:

  excellent article very helpful will visit again one day

 7.   watches rašo:

  Hello there! Great post! But the website is still loading rather slowly.

Rašyk komentarą