BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

+Maria+ - NSNW

Už sutrumpinimo ,,NSNW“ slypi nacionsocialistinis noise wallas, o tai reiškia du dalykus: militaristines klišes iš geriausio tos operos lopšio – Trečiojo Reicho - ir masyvią statiką. Abu šie dalykai yra labai šaunūs pavieniui, šaunūs jie ir kartu juos ,,miksuojant“.

Apie projektą +Maria+ iš tikrųjų nieko nežinau. Žinau tik tiek, kad tai projektas iš Italijos ir žinau, jog muzikos, meno, kaip tokio, kontekste šis leidinys ,,NSNW“ yra visiškas mėšlas. Noise (wallo) kontekste, mano akimis, tai labai kietas lo-fi projektas, parsinešęs iš Italijos geriausias ,,Dead Body Love“ tradicijas.

4-i gabalai, trunkantys apie 10 minučių kiekvienas, įrašyti į juodą cd-rą, įpakuotą į didelę DVD dėžutę, papuoštą koliažais su karinėmis ir seksualinio-uniformistinio fetišizmo nuotraukomis. Garsas iš šio leidinio sklinda gerokai purvinas, lo-fi. Vien dėl šių priežasčių tai nėra tipinis wall-outputas – garsas neslegia, yra nemažai erdvės įsiklausyti. Tik bėda ta, kad dėl prasto garso, nelabai yra į ką įsiklausyti – autorius piktnaudžiauja vientisu vidutinio triukšmo lygiu, neretai jį pakapodamas, kas sudaro tikrai viršelio tematiką atitinkantį karinio marširavimo įspūdį, dėl ko vienareikšmiškai šio leidinio į ortodoksinius HNW rėmus ir nesinori kišti. Visgi į kitokius rėmus irgi neįkiši – tai statiška triukšmo siena, įvilkta į ,,Dead Body Love“ atmosferą. Tik štai paskutiniu metu šis žanras taip pat evoliucionuoja – kaip minėjau, autorius šiek tiek daugiau negu kiti šio žanro korifėjai manipuliuoja garso pluoštu, karts nuo karto jį nukirsdamas ir vėl staiga paleisdamas.

Daugiau kažko apie šį leidinį nėra ką sakyti. Super minimalistinis albumas, kurį supras HNW puristai ir lo-fi oldskulo megėjai. Plius, vizualizacija irgi verta dėmėsio

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą