BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Crash At Every Speed - Head-On Collision (4CDr Boxset)

Recenzuojamas leidinys įrašytas 2011 m. gegužę, išleistas lygiai po metų ,,Victimology” leible, dabar apžvelgiamas - dar beveik lygiai po metų, 2013 m. Nors šis įrašas mano lentynoje guli jau kurį laiką, delsiau jį apžvelgti, nežinodamas, kaip jį vertinti. Gerai ar blogai. Daba gal kažkiek mintys jau susikristalizavo.

,,Crash at Every Speed” yra dar vienas iš aibės kitų amerikiečio Richard Ramirez projektų. Tai yra HNW vienetas, su savo gana išskirtine ir man ameniškai taip pat patrauklia tematika - automobilių avarijos, metalo laužas, mirtys kelyje ir t.t. Nors pirmasis projekto leidinys 2002 m., mini epakas, vadinosi originaliu, bet niekaip nesusijusiu su autoavarijomis pavadinimu - ,,Fuck” - visi kiti projekto leidiniai plius minus sukasi apie ,,crashus” kelyje ir jų aukas. Rankose laikomas 4 CDr setas ,,Head-on Collision” irgi apie tai: diske pateikiamos keturios avarijos, keturios aukos - diskai atitinkamai ,,Victim I”, ,,Victim II”, ,,Victim III”, ,,Victim IV”.

,,Head-on Collision” leidinyje pateikiama virš 200 minučių Wallo. Bet toks pasakymas gali kiek klaidinti, mat šiame projekte Ramirezas orientuojasi ties aukštu signalu - taigi HNW čia yra grįstas aukšto dažnio garsais. Formulė maždaug tokia: kiekviename diske apie 50 minučių pirmu planu griežia nekintantis aukštas signalas (cypimas), aplink jį dėliojami lengvi triukšmo sluoksniai, šiek tiek primenantys Werewolf Jerusalem braižą - ne ypač sunku. Bendras vaizdas gausiai atmosferinis, tačiau kartais kiek pernelyg įkyrus, užknisantis. Visgi High signal HNW tai ne storas, brutalinis wallas Vomir ar DBC dvasioje. Čia reikia priprasti. Pirmasis diskas pateikia gana lengvą, meditacinį triukšmelį, antrasis trenkia kur kas stipresniu signalu, trečiasis pasitinka trūkčiojančia, lūžtančia linija, ketvirtas vėl kala per smėgenėles dantis veriančiu cypimu - kaip matome, boxas gana įvairus, kankinantis, tikrai ne kiekvienai galvai. Visgi galiu pasakyti, kad aš jau pripratau prie šito ritualo ir aprašydamas šį leidinį po kurio laiko patvirtinu, jog jis man labiau patinka, negu kad nepatinka. Originalus projektas, originalia tematika ir garsiniu priėjimu. Reikės patikrinti kito ,,Crash At Every Speed” įrašus.

Leidinį vertinčiau 7/10

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą