BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

666 Volt Battery Noise – Audio Super-Predator

Gana skambaus pavadinimo noise projektėlis pateko į mano rankas. Išvaizdus disko apipavidalinimas su akį patraukiančiu skorpionu ir trimis šešetais kiek atsvėrė tipinį RRRecords/Pure leidinio įpakavimą (plastikinį maišelį su nelogiškomis žurnalų iškarpomis/straipsniais ir kseroksiniu antraštiniu lapeliu), tačiau kažko ypatingo iš šio darbo vis tiek nesitikėjau.

Iš pradžių maniau, kad tai bus dar vienas ,,iš lempos“ dinamiškas noise‘as, varijuojantis tarp tipinių triukšmo atakų, staigių perėjimų ar ,,retardinių“ epizodų su įvairiais semplais ar muzikos instrumentais. Visgi nuo pirmųjų minučių supratau, kad rankose laikau, o grotuve suku HNW (harsh wall noise) albumą, tad nuotaika kiek pagerėjo. Pagerėjo ji ir todėl, kad ir tas pats HNW gana neprastas. 4-i gabaliukai daugiasluoksnio baltojo triukšmo. 4-i gabaliukai nuo 9 iki 23 minučių. Žinoma, nieko nauja, dviratis neišradinėjamas, tačiau kita vertus, nesistengiama aklai kopijuoti scenos oligarchų – nepretenduoja šis įrašas į masiškiausių/masyviausių sienų top 10. Taip vadinamos masės gal kiek ir trūksta, mat panašu, kad ,,666 Volt Battery“ labiau domisi ,,metal abusse“ tipo noisu – mažiau duslumo, masės, daugiau šaižaus, aukštesnio garso, bet taip pat gana statiško. Kita vertus, negalėtum šio leidinio klasifikuoti ir prie ,,metų statika“ topo – nesistengiama ,,užsiciklinti“ taške ,,a“ 50 minučių.

Belieka šį trumpą aprašą užbaigti pasakant, kad nieko nauja mes čia negirdime. Tai tik dar vienas akmenukas į HNW akmenukų kolekcija. Visgi gana simpatiškas akmenukas, kuris man paliko gerą įspūdį.

Patiko (2)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą